Юридична допомога

Наша робота – Ваш успіх

275x400_332483_387daae43891be7bc3118dc705d6faaaa2e14beba6a72e5092b3e73e907125c41511517362

Юридична консультація та юридичні послуги

Будь-хто з нас опиняється в ситуації, коли потрібна допомога у вирішенні проблем, що виникли.

Звертаючись до нас за рішенням юридичних проблем Ви отримуєте якісну правову допомогу у всіх галузях права, тому що від професійних навичок юриста чи адвоката залежить результат вирішення проблеми клієнта і подалша його доля.

Своєчасне звернення до юриста чи адвоката забезпечить Вам успішне вирішення проблеми. Перша Ваша дія для вирішення проблеми – юридична консультація, звернення до нас, яке допоможе розібратися з суттю Вашої проблеми і можливими шляхами її вирішення.

Відгуки наших клієнтів null

З яких питань можливо отримати консультацію

Отримання юридичної консультації це усна бесіда юриста чи адвоката з Вами, в якій ми, оцінивши ситуацію з правової точки зору, повністю проаналізувавши її, пропонуємо Вам правильне рішення цієї проблеми або роз’яснюємо Вам можливі способи захисту Ваших порушених прав, а саме як потрібно вчиняти в даній ситуації. Також можете отримати юридичну консультацію в письмовому вигляді, у вигляді юридичного висновку, з викладенням потрібної клієнту правової позиції. 

В нас Ви можете отримати юридичну консультацію з усіх цікавлячих Вас питань в сфері цивільного, господарського та адміністративного права, відносин з банками та фінансовими компаніями, в сфері нерухомості, сімейних, житлових правовідносин, відносин пов’язаних з ДТП і порушенням дорожнього руху, в сфері примусового виконання рішень і багатьом іншим.    

Макаренко Александр Анатольевич

Нещодавно вирішені нами справи

Головна
Справа про визнання кредитного договору недійсним

“Всеукраїнський акціонерний банк» звернувся з позовом до суду проти нашого клієнта і просив стягнути з нього за кредитним договором борг, що залишився. Нами було вивчено подану банком позовну заяву з доданими до неї банком документами по кредиту. При вивченні документів було встановлено, що в поданій банком копії документу, що підтверджує отримання грошей відсутній підпис клієнта, а так само підписи представників банку. Надалі, за нашою заявою судом були витребувані всі документи, наявні у банку за кредитом (матеріали кредитної справи). Ознайомившись і з ними було встановлено, що і інші документи, що підтверджують отримання грошей не підписані одержувачем, а також встановлено, що документи, що підтверджують ознайомлення клієнта з необхідною інформацією по кредиту підписані не ним, тобто підписи від імені клієнта (позичальника) були підроблені. За погодженням з клієнтом було вирішено подати зустрічну позовну заяву до цього банку про визнання кредитного договору недійсним, яка була прийнято судом до спільного розгляду.

Районний і апеляційний суд не хотіли навіть слухати наші аргументи про порушення банку, але касаційний суд погодився з нами і направив справу на новий слухання в суд першої інстанції, де за нашою заявою була призначена судова почеркознавча експертиза. За результатами цієї почеркознавчої експертизи було встановлено, що підписи від імені позичальника зроблені не ним, а значить з необхідною інформацією, банком, він не ознайомлений.

На новий розгляд справи в суді першої інстанції представник банку з’являтися перестав і суд за поданою нами заявою залишив без розгляду основний позов банку до позичальника, нашого клієнта, про стягнення заборгованості.

Наш позов до банку суд задовольнив, вирішив визнати недійсним кредитний договір.

Більш докладно з рішенням можете ознайомитися за посиланням «http://reyestr.court.gov.ua/Review/81824386». Також можете ознайомитися з ухвалою про залишення позову без розгляду «http://reyestr.court.gov.ua/Review/81762579».

Якщо у Вас виникли подібні проблеми, звертайтеся до нас, ми допоможемо Вам їх вирішити або підкажемо, як ви це можете зробити самі.

Справа про визнання договорів іпотеки припиненими, зняття обтяжень і повернення оригіналів документів

Раніше, за нашої юридичної допомоги, клієнтові судом було визнано припиненим кредитний договір. Але ВАТ «Дельта Банк» все одно добровільно не хотів визнавати договори іпотеки (забезпечення кредиту) припиненими і знімати з квартири і земельної ділянки іпотеку і заборони на продаж. До того ж, банк відмовився повертати оригінали правовстановлюючих документів права власності за нашим клієнтом, на нерухомість, предмети іпотеки, які були банком, отримані за умовами договору іпотеки.
Звернувшись до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області з позовною заявою про визнання договорів іпотек припиненими, зняття в державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно іпотек і заборон на відчуження нерухомого майна і повернення правовстановлюючих документів на квартиру та земельну ділянку судом було відкрито провадження у цій справі.

Розглянувши поданий нами позов, вислухавши нашу позицію і вивчивши надані нами докази, суд прийняв нашу сторону. У січні 2019 року виніс рішення на нашу користь, визнавши договори іпотеки припиненими, знявши всі обтяження нерухомого майна та зобов’язавши банк повернути правовстановлюючі документи іпотекодавцю.

                                                                                                                 
З рішенням ви можете ознайомитися з нижче наведеної посиланням «http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/80867663»

Якщо у Вас виникли подібні проблеми, звертайтеся до нас, ми допоможемо Вам їх вирішити або підкажемо, як ви це можете зробити самі.

Справа про визнання виконавчого напису нотаріуса щодо стягнення автомобілю, таким, що не підлягає виконанню

Позичальником в забезпечення кредитного договору в 2006 році укладено договір застави, яким був переданий в заставу автомобіль. У 2017 році банк звернувся до приватного нотаріуса із заявою про стягнення автомобіля в рахунок частини боргу за кредитом. Нотаріусом було видано банку виконавчий напис про звернення стягнення на автомобіль і подальшу його реалізацію для погашення боргу по кредиту.

Коли клієнт звернувся до нас, приватним виконавцем вже було відкрито провадження щодо звернення стягнення автомобіля. Автомобіль клієнта був арештований, описаний і спрямований на авто майданчик для утримання його до продажу на аукціоні. Матеріали по автомобілю були спрямовані на електронний аукціон. З поданням позовної заяви в Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська про визнання виконавчого напису приватного нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, нами також в інтересах клієнта було подано заяву про забезпечення позову. За нашою заявою судом було зупинено виконавче провадження і продаж автомобіля до моменту набрання рішенням у цій справі законної сили.

В результаті розгляду цієї справи 09 січня 2019 року Дніпровським апеляційним судом було винесено постанову, якою виконавчий напис нотаріуса була визнано таким, що не підлягає виконанню. На підставі цієї постанови нами було закрито виконавче провадження, автомобіль повернений клієнтові.

З постановою Дніпровського апеляційного суду можна ознайомитись за посиланням «http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/79364804».

Якщо у Вас виникли подібні проблеми, звертайтеся до нас, ми допоможемо Вам їх вирішити або підкажемо, як ви це можете зробити самі.

Справа про незаконну перереєстрацію квартири

С нашей помощью были защищены права ипотекодателя, владельца квартиры, которая была коллекторской компанией перерегистрирована на себя. При подготовке иска об отмене государственной регистрации права собственности, собирая доказательства, было выяснено что коллекторская компания не имеет соответствующей лицензии для осуществления своей деятельности, что послужило основанием для отдельных исковых требований, признание недействительным договора, на основании которого коллектор получил право требовать квартиру у собственника(ипотекодателя). Как следствие признания недействительным договора уступки прав требования по договору ипотеки было решено обращаться также и о снятии ипотеки и запрета отчуждения квартиры. По результатам рассмотрения иска Апелляционным судом Днепропетровской области было вынесено Постановление от 10.05 .2018 года, которым признано договор уступки прав требования по договорам ипотеки недействительным в части уступки прав требования по договору ипотеки заключенному с нашим клиентом.Снят запрет отчуждения квартиры наложенный частным нотариусом на основании договора об уступке прав требования по договорам ипотеки. Исключение записи из Единого реестра запретов отчуждения объектов недвижимого имущества и из Государственного реестра ипотек. Признано противоправным и отменено решение о государственной регистрации прав и их обременений. Так же при рассмотрении иска по нашему заявлению судом был наложен запрет на продажу и другие действия колекторской компании с квартирой.

Справа про визнання кредитного договору виконаним

До нас за допомогою звернувся клієнт банку. Розповів, що ним було взято гроші в кредит. В якості гарантії передано в іпотеку квартиру та земельну ділянку. Через деякий час кредитні кошти банку були повернуті повністю з урахуванням відсотків і інших винагород. Не звертаючи на це увагу, банком в суд був поданий позов про звернення стягнення на предмет іпотеки. Нами було підготовлено і подано до суду пакет необхідних документів. Також нами було подано зустрічний позов про визнання кредитного договору припиненим. За нашим клопотанням була призначена і проведена судова економічна експертиза, якою встановлено, що кошти були повернуті в повному обсязі і банком не враховано кілька великих платежів.

За результатами захисту нашого клієнта, судом в задоволенні позову ПАТ «ДельтаБанк» про звернення стягнення на предмет іпотеки було відмовлено. Наш зустрічний позов до ПАТ Дельта Банк про визнання кредитного договору припиненим задоволено. Кредитний договір визнаний припиненим. В даний час рішення вступило в законну силу. До того ж на підставі встановлених обставин в рішенні нами було подано до суду новий позов про припинення іпотеки та зняття заборони відчуження по предмету іпотеки.

Якщо у Вас виникли подібні проблеми, звертайтеся до нас, ми допоможемо Вам їх вирішити або підкажемо, як ви це можете зробити самі.

Справа про скасування виконавчого напису нотаріуса

До нас звернувся клієнт. Розповів, що по відношенню до нього виконавчою службою відкрито провадження, яким вона хоче стягнути з нього гроші. Підставою для стягнення став виконавчий напис нотаріуса виданий приватним нотаріусом за заявою банку. Нами були проведені необхідні досудові дії і підготовлений позов до Новомосковського районного суду Дніпропетровської області з вимогою визнати виконавчий напис нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

Позов був поданий до суду. В ході судового розгляду судом було витребувано від приватного нотаріуса необхідні документи, які служили доказами протиправної видачі такого виконавчого напису. Судом було винесено рішення на користь нашого клієнта. Даним рішенням визнано виконавчий напис, виданий приватним нотаріусом, про звернення стягнення на грошові кошти, таким, що не підлягає виконанню. Таке рішення стьало підставою для припинення виконавчого провадження, зняття арештів з майна, виключення з реєстру боржників.

Відгуки наших клієнтів

 • Дуже вдячна вам, за те, що допомогли виписати колишнього чоловіка з мого будинку.

  Тамара Вікторівна
 • Дякую вам за вашу допомогу. Допомогли нам відсудити за договором гроші з підприємства, замовника наших послуг.

  ФОП Горелик В.В.
 • Велике дякую Макаренко Олександру, за те що допоміг відсудити зароблену мною зарплату з підприємства банкрута «Дніпропетровський трубний завод», яку вже було перерахування мені виконавчою службою.

  Кураж Софія
 • Допомогли нам рішенням суду визнати виконавчий напис нотаріуса незаконним, закрити виконавче провадження і зняти арешти з мого майна.

  Бодарева О.Я.

Ми будемо раді співпрацювати з Вами!

Ви можете зв’язатися з нами

Наші контакти

Макаренко Олександр Анатолійович
Україна, Дніпро,
пр-т Д. Яворницького 65, офіс 527
+38 056 785 94 35
+38 097 909 11 21
+38 093 809 03 50
makarenkodp88@gmail.com

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search