Юридические услуги Адвокат - Днепр

НАШІ ПОСЛУГИ

Юридичні послуги досить широке поняття, яке необхідно розуміти, як послуги правового характеру, в тому числі надання консультацій і роз’яснень, підготовка та експертиза документів, представництво інтересів замовників в судах.
Ми готові, в рамках закону, допомогти Вам у вирішенні ваших простих і складних завдань.
Звертаючись до нас, Ви можете отримати наступні правові послуги:

  • Юридичні консультації
  • Представництво в судах всіх інстанцій
  • Послуги у сфері цивільного права і процесу
  • Послуги у сфері господарського права та процесу
  • Послуги у сфері адміністративного права та процесу
  • Абонентське обслуговування юридичних осіб
  • Складання процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних / касаційних скарг, клопотань та ін.)
  • Аналіз і складання договорів

СІМЕЙНІ ПРАВОВІДНОСИНИ

СЕМЕЙНЫЕ ПРАВООТНОШЕНИЯ Адвокат - Днепр

В сімейних правовідносинах надаємо допомогу у справах про розірвання шлюбу, поділ спільно нажитого майна за договором або через суд, стягнення аліментів або укладення договору на утримання дитини, встановлення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, виїзд дитини за кордон, встановлення факту проживання однією сім’єю.

ПРАВА СПОЖИВАЧА

ПРАВА ПОТРЕБИТЕЛЯ Адвокат - Днепр

Надаємо допомогу у справах з захисту прав споживачів про розірвання договорів та повернення грошей, усунення недоліків товару за рахунок продавця, відшкодування витрат на усунення недоліків товару, заміну товару поганої якості, зобов’язання виконання умов договору, стягнення неустойки, пені, штрафу з продавця / виконавця роботи / постачальника послуг.

ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ

ВСТУПЛЕНИЕ В НАСЛЕДСТВО Адвокат - Днепр

Юридична допомога в отриманні спадщини, а саме складання / аналіз заповіту, складання / аналіз договору довічного утримання, збір необхідних документів для подачі нотаріусу та відкриття спадкової справи, виявлення спадкового майна. Звернення до суду щодо відновлення термінів на вступ в спадок, визнання права власності на успадковане майно, визнання недійсним заповіту / свідоцтва про право на спадщину.

ЗАХИСТ КЛІЄНТІВ БАНКІВ

РАБОТА С БАНКАМИ Адвокат - Днепр

Захист клієнтів (позичальників) в стосунках з Банками, колекторськими компаніями та іншими фінансовими організаціями в справах про стягнення заборгованості (захист боржника, поручителя), звернення стягнення на предмет застави / іпотеки (захист боржника, іпотекодавця), визнання кредитних / іпотечних договорів недійсними, визнання кредитних / іпотечних договорів припиненими, зняття арештів / іпотеки / заборони відчуження з майна боржника, визнання виконавчого документа / виконавчого напису нотаріуса такий, що не підлягає і виконанню, скасування реєстрації предмета застави / іпотеки на кредитора, стягнення депозитних вкладів.

ДОПОМОГА ПРИ ДТП

ПОМОЩЬ ПРИ ДТП Адвокат - Днепр

Юридична допомога при ДТП і в сфері дорожнього руху, а саме призначення незалежної оцінки збитку від ДТП, призначення незалежної експертизи, підготовка документів для подачі в страхову компанію і МТСБУ. Судові спори про відшкодування шкоди заподіяної ДТП зі страхової компанії / МТСБУ / винуватця ДТП, оскарження суми страхової виплати потерпілим / винуватцем ДТП. Оскарження незаконних дій ДАІ / патрульних поліцейських, оскарження постанов поліції про притягнення до адміністративно відповідальності.

ЖИТЛОВО-ПРАВОВА ДОПОМОГА

ЖИЛИЩНО-ПРАВОВАЯ ПОМОЩЬ Адвокат - Днепр

У житлових правовідносинах надаємо допомогу у справах про виселення, зняття з реєстрації, усунення перешкод користування квартирою / будинком, відновлення реєстрації незаконно знятої, визнання договору оренди недійсним, розірвання договору оренди, стягнення заборгованості / неустойки / пені за договором оренди, визнання договорів купівлі-продажу / дарування нерухомості недійсними, стягнення збитків нанесених затопленням і іншими діями сусідів.

ГОСПОДАРСЬКІ ПРАВОВІДНОСИНИ

ХОЗЯЙСТВЕННЫЕ ПРАВООТНОШЕНИЯ Адвокат - Днепр

Допомога юридичним особам в господарських правовідносинах, розробка та експертиза договорів, оцінка ризиків, досудова / претензійна робота, направлення запитів. Судові суперечки про стягнення боргу, оспорювання суми заборгованості, повернення товарів, спори пов’язані з нерухомістю / орендою майна, представництво інтересів кредиторів, захист юр.осіб в суперечках з банками. Розділ бізнесу, вихід учасника з юридичної осбоби. Супровід бізнесу.

ТРУДОВІ ПРАВОВІДНОСИНИ

ТРУДОВЫЕ ПРАВООТНОШЕНИЯ Адвокат - Днепр

Юридична допомога в трудових правовідносинах у справах про стягнення заробітної плати та середнього заробітку за час затримки, спори про поновлення на роботі, порушень трудового законодавства.

ЦИВІЛЬНІ ПРАВОВІДНОСИНИ

ГРАЖДАНСКИЕ ПРАВООТНОШЕНИЯ Адвокат - Днепр

Юридична допомога в цивільних правовідносинах, супровід угод з нерухомістю, приватизація нерухомості / квартири / землі, переоформлення нерухомості / приватного будинку / квартири / земельної ділянки. Судові суперечки про стягнення боргу за договором позики / розписки.

Ми будемо раді співпрацювати з Вами!

Ви можете зв’язатися з нами

Наші контакти

Макаренко Олександр Анатолійович
Україна, Дніпро,
пр-т Д. Яворницького 65, офіс 527
+38 056 785 94 35
+38 097 909 11 21
+38 093 809 03 50
makarenkodp88@gmail.com

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search